Kasy fiskalne
 
Przyjdź do Nas i kup urządzenie fiskalne z rabatem!!!
 
SZKOLENIE I PROGRAMOWANIE*
GRATIS!!! 
Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz kas fiskalnych: od małych urządzeń przeznaczonych dla niewielkich placówek handlowych, usługowych i gastronomicznych, po kasy systemowe dedykowane dla dużych placówek handlowych i supermarketów.

PRZYKŁADOWA OFERTA:


Kasy MOBILNE I MAŁE

                           

                                     Posnet ERGO z kopią elektroniczną


Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie.Więcej informacji o produkcie:  www.posnet.com.pl/Produkty-POSNET/Urzadzenia-fiskalne/Kasy-fiskalne/male-mobilne/Posnet-Ergo/(c109)/1


Aclas Kobra
z kopią elektroniczną

 

Niezwykle bogata funkcjonalność i bezpieczny system kopii elektronicznej wydruków (dodatkowa karta pamięci wewnątrz kasy) spełniają oczekiwania wymagających użytkowników. Niewielkie rozmiary kasy, lekka i wytrzymała obudowa, wydajny akumulator, czytelne wyświetlacze widoczne zarówno przy słabym oświetleniu, jak i w ostrym słońcu oraz wąska szczelina wyjścia papieru szczególnie predestynują kasę do sprzedaży mobilnej, na stoiska targowe oraz na parkingi.

 

 
Więcej informacji o produkcie:
www.aclas-polska.pl/produkty/17/kasy_fiskalne/7/aclas_kobra

 


 ELZAB K10
z kopią elektroniczną i panelem dotykowym    

Nowoczesna, uniwersalna, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Elzab K10 to kasa przetestowana w różnych warunkach atmosferycznych i przystosowana do wielu środowisk pracy.

Więcej informacji o produkcie:
k10.elzab.pl/


 

Dostępne wersje kolorystyczne:

                         

    
                                   


 

 


  Novitus NANO E (z kopią elektroniczną)

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla osób prowadzących zarówno ruchomą sprzedaż (przenośną), jak i tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.
Jest to przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, co znacznie obniża koszty eksploatacji, gdyż kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/nano-e.html  

 Posnet Mobile HS EJ (z kopią elektroniczną)
w wersji 1.02 z FUNKCJĄ DRUKOWANIA NUMERU NIP NABYWCY!   

Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni.

Kasa Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, wytrzymała bateria i gotowość na eurofiskalizację czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.Dostępne wersje kolorystyczne:

 
Aclas Kos

Nowoczesna, przenośna kasa fiskalna ACLAS Kos doskonale nadaje się dla małych stacjonarnych placówek handlu detalicznego, na stoiska targowo-bazarowe, dla placówek usługowych (np. parkingi) oraz do sprzedaży mobilnej.

● Wytrzymały akumulator, osłona szczeliny wyjścia papieru oraz pasek na szyję szczególnie predestynują tą kasę do zastosowań na wolnym powietrzu.
● Możliwość podłączenia wagi elektronicznej, czytnika kodów kreskowych i szuflady kasowej.
● Możliwość zdefiniowania ceny PLU do 999 999,99 zł umożliwia zastosowanie kasy w salonach samochodowych i agencjach nieruchomości.
● Kasa ACLAS Kos oferuje wydruk paragonu z NIP nabywcy!!!
● W zestawie program do łatwego programowania kasy i ściągania danych o sprzedaży.

Więcej informacji o produkcie: 
www.aclas-polska.pl/Products/Aclas-Kos/

 


  Novitus Mała Plus

Kasa fiskalna MAŁA PLUS (rozbudowana wersja kasy MAŁA) - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.

 

Kasa współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/mala-plus.html


 


 

 
      

 Novitus Mała Plus E z kopią elektroniczną

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E - to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży posiadająca elektroniczną kopię paragonu. Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. 

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/mala-plus-e.html

   

 


 
 
Novitus Lupo E  z kopią elektroniczną

Kasa umożliwia wydrukowanie NIP nabywcy na paragonie, współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego oraz steruje szufladą na pieniądze.

Kasa umożliwia ustalenie waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.

Więcej informacji o produkcie:www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/lupo-e.html  
Novitus Lupo 

Kasa NOVITUS LUPO współpracuje z komputerem, pozwala na podłączenie czytnika kodów kreskowych, elektronicznej wagi kalkulacyjnej czy terminala płatniczego. Steruje szufladą na pieniądze. W kasie LUPO zastosowano bardzo prosty i szybki sposób wymiany papieru. Czytelne wyświetlacze oraz intuicyjna klawiatura ułatwią codzienną pracę obsługującym. Dodatkowe 4 klawisze funkcyjne obsługiwane w dwóch poziomach, pozwolą na zaprogramowanie 8 towarów szybkiej sprzedaży lub często wykonywanych funkcji bez wchodzenia w menu kasy.

Kasa umożliwia ustalenie waluty głównej, w jakiej prowadzona jest sprzedaż, możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego drukowania przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/lupo.html
  Novitus Sento E z kopią elektroniczną 

SENTO E to bardzo nowoczesna kasa fiskalna dedykowana małym i średnim punktom handlowo usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko oparte o doskonale przetestowane, najwyższej jakości, podzespoły. Duża w tym segmencie kas baza towarowa, precyzyjna nazwa towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host) pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Do kasy oprócz komputera, można podłączyć wszystkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych (również USB), wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, drukarkę zamówień, system monitoringu oraz szuflady.  Kasa posiada bufor on-line paragonów zdolny do pomieszczenia 10 000 pozycji. Nazwy programowanych towarów mogą mieć aż 40 znaków, a baza towarowa PLU pomieści 7000 artykułów. 

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/sento-e.html

   

 


Elzab MINI (511 PLU)
Z FUNKCJĄ DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY

ELZAB Mini to mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Kasa przygotowana jest do sprzedaży m.in. usług lekarskich, prawniczych, weterynaryjnych. Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r.
Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawia
jących powtarzające się w treści paragony. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do wykonania obudowy oraz braku wystających elementów np. klawiszy, urządzenie łatwo utrzymać w czystości.

 Więcej informacji o produkcie: ww.elzab.com.pl/mini


 

   
Elzab MINI E
Z FUNKCJĄ DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Niewielkie wymiary oraz niska waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej. Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z homologacją z 18.12.2013 r.)

Więcej informacji o produkcie:
www.elzab.com.pl/mini_e

Dostępne dwie opcje kolorystyczne


 


  

 Elzab MINI E z klawiaturą modułową
Z FUNKCJĄ DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary oraz waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.  

Więcej informacji o produkcie: www.elzab.com.pl/mini_e_kl_mod

            

  
Elzab JOTA 

ELZAB Jota to mała, ale funkcjonalna kasa fiskalna stanowiąca optymalne rozwiązanie dla małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Polecana jest do punktów gdzie powierzchnia obsługi klienta jest bardzo często ograniczona np. w gastronomii. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz małej wadze oraz zasilaniu z wewnętrznego akumulatora lub z instalacji samochodowej doskonale sprawdza się także w pracy na targowiskach i bazarach.
Więcej informacji o produkcie:  www.elzab.com.pl/jota
 

  

        

                                          

  Elzab JOTA E 

 Kasa ELZAB Jota E to kolejny model z kopią elektroniczną paragonów w ofercie ELZAB.
Jest to kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług. Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

Więcej informacji o produkcie:  www.elzab.com.pl/jota_e i www.elzab.com.pl/jota_e_6143plu


Kasa ELZAB Jota E

                       
 


Posnet MOBILE EU

Posnet Mobile dzięki wzmocnionej konstrukcji obudowy, wydajnemu akumulatorowi oraz wytrzymałemu mechanizmowi drukującemu z funkcją szybkiej wymiany rolek, doskonale sprawdza się w pracy przenośnej, nawet w wyjątkowo trudnych warunkach eksploatacyjnych. Kasa posiada możliwość zmiany waluty ewidencyjnej, w której będzie pracował moduł fiskalny. Komunikacja z komputerem on-line umożliwia zdalne programowanie i odczyt danych sprzedaży kasy bez przerywania pracy kasjera.

Więcej informacji o produkcie: 
www.posnet.com.pl/Produkty-POSNET/Urzadzenia-fiskalne/Kasy-fiskalne/male-mobilne/Posnet-Mobile-EU/%28c109%29/1


   

 


              
Posnet Bingo HS EU 

Posnet Bingo HS to kasa dwustacyjna, zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i punktach usługowych. Intuicyjny interfejs oraz czytelne wyświetlacze poprawiają komfort użytkowania.
Na uwagę zasługuje możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

Więcej informacji o produkcie: www.posnet.com.pl/Produkty-POSNET/Urzadzenia-fiskalne/Kasy-fiskalne/male-mobilne/Posnet-Bingo-HS-EU/%28c109%29/1


     
 

      Posnet Bingo HS EJ (z kopią elektroniczną)
w wersji 4.03 z FUNKCJĄ DRUKOWANIA NUMERU NIP NABYWCY!

 

Posnet Bingo HS EJ to nowa wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę. Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów, nowa wersja została wyposażona w moduł kopii elektronicznej paragonów (EJ), wydajny mechanizm drukujący a także możliwość wprowadzenia do 24 znaków w nazwie towaru.

 

Więcej informacji o produkcie: www.posnet.com.pl/Produkty-POSNET/Urzadzenia-fiskalne/Kasy-fiskalne/male-mobilne/Posnet-Bingo-HS-EJ/%28c109%29/1

    

 

 

Kasy ŚREDNIE  Posnet Revo (z kopią elektroniczną)      

Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy.

 

Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie
To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

Więcej informacji o produkcie: www.posnet.com.pl/Produkty-POSNET/Urzadzenia-fiskalne/Kasy-fiskalne/srednie/Posnet-Revo/%28c111%29/1

 

     
 
 
Novitus SOLEO PLUS, SOLEO PLUS E

Kasy fiskalne SOLEO PLUS i SOLEO PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla bardzo wymagających, małych i średnich punktów sprzedaży.
Kasa fiskalna SOLEO PLUS to rozbudowana wersja dawnej kasy SOLEO doposażona w funkcjonalność spotykaną jedynie w najdroższych kasach systemowych.     
Kasa fiskalna SOLEO PLUS E realizuje rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r.

     

 

 

  Posnet Bingo XL  z kopią elektroniczną
Z FUNKCJĄ DRUKOWANIA NIP-u NABYWCY

Posnet Bingo XL to kasa przeznaczona dla małych i średnich punktów handlowych. Umożliwia wydrukowanie na paragonie numeru NIP nabywcy, a także 40 znaków w nazwie towaru lub usługi. Posiada dużą bazę towarową 8000 PLU oraz elektroniczną kopię paragonu.

więcej informacji o produkcie:
www.posnet.com.pl/Produkty-POSNET/Urzadzenia-fiskalne/Kasy-fiskalne/srednie/Posnet-Bingo-XL/%28c111%29/1 

 Posnet NEO EJ Standard i NEO EJ Plus z kopią elektroniczną

Kasa Posnet Neo EJ przeznaczona jest do pracy w średnich i dużych sklepach. Urządzenie wyposażone jest w moduł kopii elektronicznej paragonów (Electronic Journal). Kopie paragonów archiwizowane są na Informatycznym Nośniku Danych – standardowej karcie SD/SDHC.
Kasa Posnet Neo EJ jest urządzeniem wielowalutowym z możliwością zaprogramowania dowolnej waluty w jakiej będzie rejestrował sprzedaż moduł fiskalny (gotowa na eurofiskalizację).


Więcej informacji o produkcie: www.posnet.com.pl/Produkty-POSNET/Urzadzenia-fiskalne/Kasy-fiskalne/srednie/Posnet-Neo-EJ-Standard/%28c111%29/1


 
ELZAB Alfa Max i Alfa Max E

Kasa ALFA MAX dedykowana jest do pracy w dużych i średniej wielkości placówkach handlowych. Posiada wytrzymały akumulator litowo-jonowy, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej. Wyciągany, obrotowy i uchylny wyświetlacz klienta pozwala elastycznie dopasować się do każdych warunków jakie mogą zaistnieć na sklepowej ladzie.
Baza towarowa kasy mieści do 8 191 pozycji bądź do 16 383 pozycji. Sprzedaż na kasie można prowadzić zarówno w trybie komputerowym jak i tzw. ECR 

Współpracuje on-line z komputerem i najpopularniejszymi urządzeniami peryferyjnymi. Posiada szereg funkcji niezbędnych w nowoczesnych systemach sprzedaży, m.in. umożliwia obsługę kart rabatowych z kodem kreskowym.

Więcej informacji o produkcie: www.elzab.com.pl/alfa_max16383plu i www.elzab.com.pl/alfa_max_e16383plu_grafit 

 Kasy SYSTEMOWE


 Novitus PS3000 PLUS

Kasa fiskalna PS3000 to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Przeznaczeniem PS3000 są duże placówki handlowe i supermarkety. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka ergonomia i funkcjonalność kasy w połączeniu z najnowszą, ale zarazem sprawdzoną technologią i elektroniką, stawiają kasę PS3000 powyżej rozwiązań fiskalnych dotychczas dostępnych na rynku.  Kasy z rodziny PS3000 wspierają akceptację płatności kartami płatniczymi wykorzystując komunikację z terminalami płatniczymi lub z Pin-padem - to najnowszy i najtańszy sposób akceptacji kart, gdyż do wydruków potwierdzeń płatności wykorzystuje się drukarkę kasy. Dzięki dużej ilości złącz komunikacyjnych kasa może równocześnie współpracować z pięcioma urządzeniami zewnętrznymi typu: komputer, wagi elektroniczne, skanery, terminal płatniczy, Pin-pad, modem.

Więcej informacji o produkcie:
www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/ps-3000-plus.html


  Novitus PS4000 E

Kasa fiskalna PS 4000 E to najwyższy standard fiskalnych kas systemowych na rynku. Jest pierwszą  w Polsce kasą systemową typu ECR realizującą zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych. Przeznaczeniem PS 4000 E są duże placówki handlowe i supermarkety. 
Zastosowanie elektronicznej kopii paragonu znacznie obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez równoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność wydruków po kilku miesiącach była znikoma. W tej kasie kopia wydruku zapisywana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD. Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Można je wydrukować bezpośrednio na drukarce kasy, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze można sporządzać żądane raporty.
Dzięki zamontowanej w kasie prawdziwej karty sieciowej kasa spełnia najwyższe wymagania odnośnie komunikacji urządzeń fiskalnych z komputerami. Posiada również największą bazą towarową wśród kas fiskalnych. Przeznaczeniem PS4000 E są duże placówki handlowe i supermarkety.

Więcej informacji o produkcie: www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/ps-4000-e.html  

 Elzab DELTA

ELZAB Delta jest kasą systemową adresowaną do placówek handlowych i supermarketów o dużym natężeniu ruchu  i dużej liczbie towarów. Poszczególne modele różnią się pojemnością bazy towarowej (PLU) i opcjami wyposażenia (interfejs terminala płatniczego, interfejs LAN). ELZAB Delta z szeroką listą raportów, systemami lojalnościowymi, komfortową współpracą z wagami i skanerami jest kasą dla najbardziej wymagających klientów.


 

 Posnet NEO XL EJ WERSJA STANDARD i NEO XL EJ WERSJA PLUS
 
 
Posnet NEO XL to nowa kasa fiskalna z elektroniczną kopią paragonów i dużą bazą towarową do 60 000 PLU w wersji Plus oraz 30 000 PLU w wersji standard. Dedykowana jest do placówek handlowych o średnim i dużym natężeniu ruchu.
 
Kasę wyposażono w port Ethernet, który pozwala na równoczesną zdalną komunikację z programem magazynowym, systemem monitoringu oraz odczyt kopii elektronicznej.
Edycja baz danych i konfiguracja NEO XL odbywa się bez przerywania pracy kasjera, co zwiększa komfort pracy i efektywność wykorzystania urządzenia.

Więcej informacji o produkcie:
www.posnet.com.pl/Produkty-POSNET/Urzadzenia-fiskalne/Kasy-fiskalne/systemowe/Posnet-Neo-XL-EJ/%28c112%29/1
 Powyższa oferta ma jedynie charakter informacyjny,
W celu zapoznania się z pełną i aktualną ofertą kas fiskalnych oraz jej szczegółami prosimy o kontakt z naszym biurem handlowym.

 *programowanie gratis dotyczy określonej ilości pozycji towarowych.

OfertaPoradnikKontakt